Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x8

Trwała i wytrzymała drabina aluminiowa 1x8 oferowana jest jako drabina domowa linii ekonomicznej Helper, drabina przystawna linii półprofesjonalnej Eurostyl, a także jako drabiny aluminiowe z linii Forte dla specjalistów. Drabiny profesjonalne to drabina przystawna ze stopniami oraz drabiny magazynowe, takie jak podest jednostronny oraz drabina jednostronna magazynowa.

Drabina aluminiowa 1x8 zapewnia solidny maksymalny zasięg roboczy, który umożliwia efektywne i wygodne korzystanie z drabiny. Wykonana z wysokojakościowych materiałów, co wpływa na długą żywotność drabiny. Dodatkiem ułatwiającym prace na wysokości są różnorodne akcesoria do drabin, w tym kółka podgumowane, poręcz do drabiny czy oparcie do muru.

Dzięki temu, że drabiny dla firm są zgodne z normami EN-131 oraz są certyfikowane przez TUV, to korzystanie z nich jest bezpieczne oraz wygodne. Nośność do 150 kg gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość konstrukcji. Wykonanie z grubszego aluminium zapewnia wyjątkową trwałość drabiny.

Drabiny do domu są lekkie i poręczne, komfortowe w użytkowaniu przy codziennych obowiązkach domowych, sprzątaniu czy drobnych remontach. Drabina składana jest wygodna w przechowywaniu, gdyż po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

W ofercie również drabiny wielofunkcyjne, drabiny rozstawne, drabiny dwustronne czy drabiny specjalne. Łatwo dostępne części zamienne ułatwiają wymianę stopek lub stabilizatora. Drabiny ALVE to solidne i wytrzymałe produkty przeznaczone do użytkowania przez wiele lat.